Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:27:48 Courier dla Windows

Mówiąc o programach pocztowych nie można zapomnieć o Courier dla Windows, który z pewnością jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność dostępu do Sieci.

Mówiąc o programach pocztowych nie można zapomnieć o Courier dla Windows, który z pewnością jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność dostępu do Sieci, a tym samym po prostu są potencjonalnymi użytkownikami tegoż świetnego programu. Program ten przede wszystkim ma przejrzysty interfejs, który można dowolnie modyfikować. Możemy ponadto zmieniać np. kolor, czcionkę itp. Tytułów wybranych przez nas wiadomości, w ten właśnie sposób je oznaczając na przyszłość. Listy można pisać zwykłym tekstem lub w html, przy czym przeskok z jednego widoku do drugiego następuje przez przyciśnięcie jednego przycisku. Wszelkie ustawienia, e-maile, pliki, kontakty program zapisuje w jednym bliku w specjalnym formacie z rozszerzeniem box, co jest naprawdę interesujące i może w przyszłości być wygodne. Tyle mogę rzec tytułem sprzętu o tym programie, gdyż dalsze komentarze są niewskazane, gdyż program jest na tyle przybliżony ze każdy może spróbować go użyć i uzyskać własne doświadczenia, które są przecież o wiele ważniejsze niż czyjeś słowa.Link1 | Link2 | Link3