Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:22:50 DreamMail dla Windows

DreamMail dla Windows jest idealnym klientem pocztowym dla wszystkich tych, którzy mają już dość Windowsowskiego Outlooka czy tez przeglądanie poczty online, i chcieliby być informowani o każdym przychodzącym do nich emailu na bieżąco.

DreamMail dla Windows jest idealnym klientem pocztowym dla wszystkich tych, którzy mają już dość Windowsowskiego Outlooka czy tez przeglądanie poczty online, i chcieliby być informowani o każdym przychodzącym do nich emailu na bieżąco. Program oczywiście oferuje obsługę najpopularniejszych protokołów pocztowych jak IMAP czy POP, dzięki czemu spokojnie można go skonfigurować i używać, na co dzień. Ponadto taki klient ma przewagę w tym, że ma dosyć dużą bazę wzorów emaili okolicznościowych jak np. kartki na urodziny czy imieniny. Cóż jeszcze można rzec o tym programie? Z pewnością jego kolejną zaletą jest niezwykle szybkie przeszukiwanie wszelkich wiadomości w poszukiwaniu interesujących nas fraz i całkiem dobre filtry ruchu. Jednak oczywiście i twórcy tego programu nie uchronili go od błędu. Nie znajduję żadnych poważniejszych usterek, jednak program ten jest pełen małych niedociągnięć, które potrafią człowieka zdenerwować i zepsuć mu przyjemność z użytkowania programu. Tak to właśnie wygląda...Link1 | Link2 | Link3