Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:24:56 Eudora dla Windows

Eudora dla Windows jest kolejnym klientem email, o którym tu wspominam. Program te standardowo obsługuje najpopularniejsze protokoły email jak POP, czy IMAP.

Eudora dla Windows jest kolejnym klientem email, o którym tu wspominam. Program te standardowo, co jest po poprostu już niezbędne w obecnych programach do obsługi email, obsługuje najpopularniejsze protokoły email jak POP, czy IMAP. Ponadto posiada kilka ciekawych narzędzi, dzięki którym może być uznawany za naprawdę przydatny program. Pierwsza z opcji jest filtr Spamu SPAMWATCH dzięki któremu bez problemu unikniemy spamu, który tak bardzo denerwuje. Poza tym dostajemy narzędzie, które srawawdza wszelkie e-maile, zarówno pod względem treści, jak i potencjalnie niebezpiecznych załączników itp. Program umożliwia wysyłanie i odbieranie emaili w formacie html, jak i jako zwykły tekst. Ponadto, co dla niektórych w dzisiejszych czasach jest niezbędne, obsługuje protokół SSL, dzięki któremu nasze dane są szyfrowane i o wiele bardziej bezpieczne. Program możemy mieć w 3 wersjach- płatnej, bezpłatnej sponsorowanej i b3ezpłatnej. Płatna daje wszelkie możliwościom ta druga większość możliwości, jednak są wyświetlane reklamy. Ostatnia jest zaś mocno ograniczona.Link1 | Link2 | Link3