Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:29:41 Evolution dla Linuxa

Evolution dla Linuxa jest kolejnym narzędziem służącym do odbioru poczty na platformie linux, które jest, było nie było warte polecenia.

Evolution dla Linuxa jest kolejnym narzędziem służącym do odbioru poczty na platformie linux, które jest, było nie było warte polecenia. Oprócz przejrzystego interfejsu i obsługi popularnych protokołów poczty elektronicznej program ten oferuje także kalendarz dzięki któremu w łatwy sposób można zrobić sobie przypomnienia odnośnie możliwych dat i zdarzeń w przyszłości. Ponadto program ten umożliwia obsługę wielu kont pocztowych co jest nie bez znaczenia, jeśli May kilka skrzynek pocztowych z których korzystamy. Ponadto wszelkie foldery i tego typu sprawy możemy dowolnie ustawiać, dokładać, przenosić miedzy nimi wiadomości i robić tego typu rzeczy. Ponadto dzięki zaawansowanemu filtrowi antyspampowemu ostrzeżemy się przed znaczną ilością napływającego do nas szeroką rzeką spamu, tych stosów niechcianych wiadomości już nie będziemy musieli oglądać na oczy. Tyle można pokrótce powiedzieć o tym programie, zaś aby się przekonać o możliwościach i innych zaletach Evolution dla Linuxa warto go wypróbować.Link1 | Link2 | Link3