Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:31:05 Google Email Uploader dla Mac OS X

Korzystanie klientów email jest bardzo dobrym sposobem na ułatwienie sobie pracy, jednak jeśli pobieramy zawsze wiadomości z serwera, nie zostawiając kopi po pewnym czasie możemy mieć problemy.

Korzystanie klientów email jest bardzo dobrym sposobem na ułatwienie sobie pracy, jednak jeśli pobieramy zawsze wiadomości z serwera, nie zostawiając kopi po pewnym czasie możemy mieć problemy. Bo dajmy na to potrzebujemy akurat sprawdzić starego emaila w innym miejscu niż komputer domowy, a tu się okazuje że wiadomości niestety nie ma na serwerze i nasz pole manewru jest mocno ograniczone. I właśnie dlatego powstał Google Email Uploader dla Mac OS X, który oczywiście pracuje także i na Windows, oraz oferuje pełną zgodność z popularnymi programami pocztowymi, co biorąc pod uwagę jego działanie jest po prostu niezbędne. Google Email Uploader dla Mac OS X jest bowiem programem, który co by nie mówić służy do przesyłania z powrotem na serwer starych wiadomości,. Dzięki czemu z powrotem uzyskamy do nich dostęp z innych stanowisk podłączonych do sieci. Co ciekawe i praktycznie rzecz biorąc niezwykle śmieszne, program ten nie obsługuje Gmaila, która to poczta jest przecież pocztą twórcy. Interesujące…Link1 | Link2 | Link3