Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:31:50 Herald dla Mac OS X

Klient pocztowy Mail miał bardzo poważną wadę. Nie informował o przychodzących wiadomościach, dlatego właśnie stworzono dodatek Herald dla Mac OS X.

Klient pocztowy Mail miał bardzo poważną wadę. Nie informował o przychodzących wiadomościach, dlatego właśnie stworzono dodatek Herald dla Mac OS X, który informuje właśnie o tych przychodzących emailach. Jest to bardzo niezwykły dodatek pod tym względem iż jest niezwykle konfigurowalny, a można nawet powiedzieć, ze programowalny. Przede wszystkim z panelu preferencji klienta Mail, dzięki któremu Można się dostać do tego programu, możemy ustawić czas wyświetlania i sposób otwarcia danej wiadomości. Przychodząca wiadomość jest wyświetlana w specjalnym okienku, w którym jest tytuł, nadawca oraz początek wiadomości. Ponadto z tego9 okienka można przejść do wiadomości w programie Mail. Warto też wspomnieć że samo okienko można dowolnie skonfigurować, zmienić wielkość, zmienić czcionkę, kolor czcionki, kolor okienka, przeźroczystość i tak dalej. Podsumowując, jeśli korzystasz z klienta pocztowego Mail Herald  dla Mac OS X jest niezwykle przydatna aplikacją , która w przystępny sposób poinformuje cię o nowej wiadomości.Link1 | Link2 | Link3