Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:19:57 IncrediMail 2 dla Windows

IncrediMail 2 dla Windows jest programem o naprawdę interesującej szacie graficznej, dzięki której praca z nim jest naprawdę bardzo interesująca i przyjemna dla oka.

IncrediMail 2 dla Windows jest programem o naprawdę interesującej szacie graficznej, dzięki której praca z nim jest naprawdę bardzo interesująca i przyjemna dla oka. Jedną z najlepiej dopracowanych funkcji jest tworzenie listu, przy którym możemy użyć naprawdę wiele rozmaitych dodatków takich jak obrazki, ramka, rozmaite „papeterie” będące idealnym tłem na list, i wiele, wiele innych. Kolejna zaletą która się rzuca w oczy jest imponujące poinformowanie o nadchodzącej nowej wiadomości, np. wychodzi Ordynus na ekran i mówi: „You have a mail, sir” . W wersji płatnej IncrediMail 2 dla Windows możemy dowolnie ustawić to powiadomienie z naprawdę dużej i bogatej biblioteki animacji i dźwięków. Pomimo ż praca jest przyjemna, niestety wszystko ma pewne wady. Tak i tu można znaleźć dużą wadę, którą jest brak polskiej wersji językowej i niestety, nieobsługiwanie polskich znaków takich jak ą czy ę. Mimo tej wady można spokojnie spróbować IncrediMail 2 dla Windows, bo naprawdę warto poobcować z tak dobrze zrobionym programem.Link1 | Link2 | Link3