Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:38:47 K9 Mail dla Androida

K9 Mail dla Androida jest aplikacją idealną do przenośnych telefonów z tym systemem. Musimy przy tym pamiętać że tego typy smartfonów obecnie maja możliwości porównywalne z komputerami.

K9 Mail dla Androida jest aplikacją idealną do przenośnych telefonów z tym systemem. Musimy przy tym pamiętać że tego typy smartfonów obecnie maja możliwości porównywalne z komputerami, dzięki czemu także i wymagania jeśli chodzi o programy na nie są nieco wyśrubowane. Podobnie jest w tym przypadku. Jednak program K9 Mail dla Androida w pełni sobie radzi z takimi właśnie wypróbowanymi wymaganiami i kpi sobie z konkurentów. Jest to prawdziwy kombajn, jeśli chodzi o zarządzanie poczta –mail na tejże platformie przeznaczonej do przenośnych urządzeń. Umożliwia naprawdę wiele, z czego na pewno najważniejsze dla użytkownika będą takie opcje jak synchronizacja z wieloma kontami czy też oznaczanie wiadomości. Nie bez znaczenia są także opcje takie jak skróty klawiaturowe, powiadomienia i wiele, wiele innych. Przy tym wszystkim wygląd programu tez jest interesujący i wita nas ciepłymi, miłymi dla oka barwami pomagającymi łatwiej ogarnąć mnogość funkcji.Link1 | Link2 | Link3