Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:32:33 MailForge dla Mac OS X

MailForge dla Mac OS X jest programem pocztowym wzorowanym na Eduora. Program ten ma naprawdę nietypowy interfejs, który wyróżnia go wśród konkurencji.

MailForge dla Mac OS X jest programem pocztowym wzorowanym na Eduora. Program ten ma naprawdę nietypowy interfejs, który wyróżnia go wśród konkurencji. Nie posiada jednolitego menu jak wszystkie inne programy, tylko wszelkie funkcje są jakby w nowych oknach. I tak urządzenie do pisania nowego e-maila to jedno okienko, podstawowe polecenia kolejne, zaś skrzynka odbiorcza jeszcze jedno. Taki interfejs jest stosunkowo wygodny, zaś wszelkie rzeczy ustawia się w nim przy pierwszym uruchomieniu, które było nie było jest wiążące. Nie trzeba de facto nawet mówić, ze program obsługuje protokoły pocztowe takie jak POP czy IMAP, gdyż są to funkcje standardowe. MailForge dla Mac OS X umożliwia flagowanie listów i tego typu zaznaczanie danych wiadomości. Oczywiście listy można pisać jako zwykły tekst jak i jako tekst formatowany html, gdzie można spokojnie dodawać obrazki, świetne czcionki i wymyślne podpisy, aby uatrakcyjnić list. W wersji testowej można korzystać programu przez 30 dni.Link1 | Link2 | Link3