Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:33:10 Mailplane dla Mac OS X

Mailplane dla Mac OS X jest programem służącym do zarządzania kontem na gmail. Możemy dzięki niemu odbierać i wysyłać wiadomości przez pocztę Google.

Mailplane dla Mac OS X jest programem służącym do zarządzania kontem na gmail. Możemy dzięki niemu odbierać i wysyłać wiadomości przez pocztę Google. Z interesujących opcji, warto zapamiętać na przykład dodawanie załączników wykonane w technologii przenieś i upuść, dzięki czemu nie musimy już wcale się męczyć wyszukując dany plik po ścieżce. Program ten ponadto obsługuje iPhoto i pozwala dowolnie zmieniać rozmiar zdjęcia które zamieszczamy w załączniku. Przychodzące maile są zapisywane w odpowiednich katalogach, zdjęcia mogą być zapisywane w iPhoto. Powiadomienie o nowych wiadomościach dociera do nas przez Growl, zaś jest także możliwość, aby były one wyświetlane w czacie Gogle. Mailplane  dla Mac OS X jest wiec pełnowymiarowym narzędziem, które zwiększy możliwości naszego konta pocztowego w Google. Program ten jest dostępny w Polskiej wersji językowej w 2 opcjach. Pi pierwsze oczywiście można wykupić licencję. Można także skorzystać z 30 dniowej wersji próbnej, aby zapoznać się z programem.Link1 | Link2 | Link3