Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:33:51 Mozilla Thunderbird 3 dla Mac OS X

Mozilla Thunderbird 3 dla Mac OS X jest świetnym klientem poczty elektronicznej, którego jedną z rozlicznych zalet jest to, że jest darmowa.

Mozilla Thunderbird 3 dla Mac OS X jest świetnym klientem poczty elektronicznej, którego jedną z rozlicznych zalet jest to, że jest darmowa. Ponadto oczywiście klient te jest naprawdę wydajny, co przy codziennym używaniu jest niezastąpioną cechą. Oprócz tych powyższych cech świadczących o jego zaletach i wszelkich że tak powiem udoskonaleniach warto wspomnieć o nietypowym interfejsie, w którym podobnie jak ma to miejsce obecnie już w każdej przeglądarce internetowej, zastosowano przeglądanie wiadomości w kartach, dzięki czemu spokojnie możemy oglądać wiele wiadomości na raz, co bywa niekiedy niezwykle przydatne. Nie można także w tym przypadku zapomnieć o obsłudze kanałów RSS i wsparciu dla XUL, które to tenże klient pocztowy posiada. Ponadto klient ten posiada rozbudowaną osłonę przed wszelkimi złośliwymi atakami, phishingiem, Spamem, dzięki czemu możemy poczuć że nasza poczta jest o wiele bezpieczniejsza i nie będziemy zalewani tona niepotrzebnych nam i zagrażającym nam informacji.Link1 | Link2 | Link3