Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:18:11 Mozilla Thunderbird 3 dla Windows

Mozilla Thunderbird 3 dla Windows jest z pewnością jedną z najlepszych darmowych aplikacji służących do przeglądania poczty.

Mozilla Thunderbird 3 dla Windows jest z pewnością jedną z najlepszych darmowych aplikacji służących do przeglądania poczty. Klient ten jest z pewnością o wiele bardziej zaawansowany od takiego dajmy na Outlooka. Posiada wsparcie kanałów RSS i umożliwia przeglądanie for dyskusyjnych. Nie wolno też zapominać o specyficznym sposobie przeglądania poczty zastosowanym w tym kliencie. Albowiem Mozilla Thunderbird 3 dla Windows umożliwia nam przeglądanie poczty w kartach podobnie jak np. strony w przeglądarce internetowej. Ponadto nie mamy się, co bać, ze np. wyszukując e-maile stracimy przeszukiwane ostatnie wiadomości, czy się nam one zamkną, gdyż wyszukiwanie wiadomości też jest przeprowadzone w osobnej karcie. Oprócz wyżej wymienionych opcji warto też wspomnieć o na przykład dodatkach, które z pewnością znacznie nam ułatwią prace i przyjemność z korzystania z tego programu. Dodatkowo jest wiele, możemy mieć np. kalendarz, możemy także uzyskać dodatkowy filtr poczty, zależnie od zainstalowanego dodatku.Link1 | Link2 | Link3