Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:34:22 MyPopBarrier dla Mac OS X

Z pewnością wszyscy, którzy korzystają z programów pocztowych mają pewien mały problem. No może przesadziłem nie wszyscy ,ale większość. Tak, bo większość programów pocztowych ma poważną wadę.

Z pewnością wszyscy, którzy korzystają z programów pocztowych mają pewien mały problem. No może przesadziłem nie wszyscy , ale większość. Tak, bo większość programów pocztowych ma poważną wadę. Nie usuwają one niechcianych wiadomości z serwera, przez co zostają one na naszym koncie pocztowym na serwerze i zaśmiecają nam skrzynkę, uniemożliwiając tym samym szybkie znalezienie interesujących nas informacji i wiadomości na alternatywnym komputerze, na którym awaryjnie musieliśmy pobrać wszystkie wiadomości z serwera bądź zaglądnęliśmy przez stronę. MyPopBarrier dla Mac OS X załatwia ten problem całkowicie, gdyż jest to program do usuwania wszelkich danych z serwera, dzięki czemu nasza poczta staje się szybko schludna i czysta. Umożliwia ponadto zastosowanie filtrów anytyspamowych oraz obsługuje wszystkie popularne protokoły poczty elektronicznej , dzięki czemu jest to idealne narzędzie dla każdego kto ma wiele wiadomości na kontach pocztowych i musi jakoś nimi zarządzać.Link1 | Link2 | Link3