Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:20:53 Pegasus Mail dla Windows

Pegasus Mail dla Windows jest jednym z najstarszych programów pocztowych, gdyż pierwsza wersja tego programu wyszła w 1990 roku.

Pegasus Mail dla Windows jest jednym z najstarszych programów pocztowych, gdyż pierwsza wersja tego programu wyszła w 1990 roku. I już od tego czasu program te ma naprawdę wielka rzesze fanów, która z każdym rokiem się powiększa. Jest to oczywiście, zwykły, funkcjonalny klient email, dzięki któremu możemy odbierać i wysyłać wiadomości naprawdę szybko. Ma kilka zalet, o których zaraz wspomnę, zaś jedyna wadę dla niektórych może być brak polskiego interfejsu. Jednak program jest wart wykorzystywania z uwagi na lekkość i przejrzysty, intuicyjny wręcz interfejs. Ponadto jest niewątpliwie najszybszy programem i do tego bardzo lekkim. Jako jeden z niewielu radzi sobie dobrze z pobieraniem dużej ilości wiadomości z serwera, oraz, co jest szczególnie ważne w pracy w biurze, umożliwia przeglądanie folderów z emailami przez wiele osób jednocześnie. Tym samym program ten jest naprawdę funkcjonalny i warto pomyśleć o skorzystaniu z niego. Dlatego właśnie polecam Pegasus Mail dla WindowsLink1 | Link2 | Link3