Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:36:22 Postbox Express dla Mac OS X

Postbox Express dla Mac OS X jest bezpłatną wersja klienta pocztowego Postbox. Jak to bywa w wersjach bezpłatnych, tak i ta wersja jest nieco okrojona.

Postbox Express dla Mac OS X jest bezpłatną wersja klienta pocztowego Postbox. Jak to bywa w wersjach bezpłatnych, tak i ta wersja jest nieco okrojona, jednakże ta niewiele zmniejszona funkcjonalność wcale nie wpływa znacząco na korzystanie z programu. A co program nam umożliwia? Oczywiście jak to na program pocztowy przystało, Postbox Express dla Mac OS X pozwala nam odbierać i wysłać e-maile. Umożliwia nam także tworzenie i korzystanie bibliotek załączników co bywa często przydatne w codziennym korzystaniu z aplikacji. Możemy także korzystać z wyszukiwarki, z tym że w ograniczonym stopniu. To jest jedna z niewielu rzeczy, której brak temu programowi w porównaniu do wersji płatnej, jednak nie ma co się tym przejmować, skoro mamy takowa aplikację za darmo. No i w sumie to jest oprócz tejże funkcjonalności jedna z największych zalet tego prześwietnego programu z którego było nie było, naprawdę warto korzystać. Podsumowując, polecam Postbox Express dla Mac OS X jako świetną alternatywę płatnej wersji tego programu, którzy nie potrzebują wszystkich opcji do zadowolenia.Link1 | Link2 | Link3