Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:24:12 Postbox Express dla Windows

Postbox Express dla Windows jest świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy maja już dość przeglądania poczty przez strony WWW.

Postbox Express dla Windows jest świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy maja już dość przeglądania poczty przez strony WWW. Tak, bo program ten w porównaniu do takiego przeglądania maili jest znacznie lepszy i ciekawszy w obsłudze. Przede wszystkim informuje nas o nowej wiadomości, co w niektórych sytuacjach jest bardzo pożądane dla każdego z nas. Ponadto, co by nie mówić, w porównaniu do swojego starszego brata,, jest to program, który jest darmowy kosztem ograniczenia dostępu do niektórych funkcji wersji płatnej. Tak to właśnie pokrótce wygląda. Klient ten współpracuje z popularnymi protokołami wiadomości elektronicznych i umożliwia tworzenie bibliotek załączników, co może być przydatne w trakcie naszej pracy. Postbox Express dla Windows oparty jest na silniku Mozilli, a więc jest stosunkowo bezpieczny i może się pochwalić wysoka wydajnością, dzięki czemu nie będzie się ciął na byle emailu. Tak, więc naprawdę warto pomyśleć o skorzystaniu z tego programu, jeśli potrzebujemy darmowego klienta poczty elektronicznej.Link1 | Link2 | Link3