Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:35:44 Postbox dla Mac OS X

Postbox dla Mac OS X jest klientem pocztowym którego można zaliczyć do grona tych solidnych, wielofunkcyjnych i przydatnych.

Postbox dla Mac OS X jest klientem pocztowym którego można zaliczyć do grona tych solidnych, wielofunkcyjnych i przydatnych , którego jedyna dobrze znaną wada jest to, iż jest płatny, chociaż można także używać 30 dniowej wersji próbnej. Chociaż z drugiej strony to, że program jest płatny oddziałuje także na korzyść klienta, gdyż twórca nie chcąc utracić zysków z wykupu licencji na ten program, naprawdę stara się aby był on coraz lepszy. Program oczywiście obsługuje popularne protokoły poczty elektronicznej, umożliwia pisanie listów w html i tego typu funkcje udostępnia. Umożliwia tworzenie bibliotek załączników ze wszystkich wysłanych załączników, dzięki czemu cały proces wysyłki jest znacznie krótszy. Warto także wspomnieć o takich opcjach programu jak blokada anyphishingowa czy też specjalne narzędzie do tworzenia listy rzeczy „ do zrobienia”. To wszystko tworzy nam właśnie obraz solidnego klienta email, z którego naprawdę warto korzystać.Link1 | Link2 | Link3