Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:37:09 Sparrow dla Mac OS X

Sparrow dla Mac OS X jest idealnym przykładem na to że fraza prosto i skutecznie jest w dalszym ciągu doceniana przez wszelkich internatów.

Sparrow dla Mac OS X jest idealnym przykładem na to że fraza prosto i skutecznie jest w dalszym ciągu doceniana przez wszelkich internatów. Przede wszystkim w programie tym nie znajdziemy jakiegoś rozbudowanego kalendarza, notatek czy też fantazyjnych powiadomień o nadejściu wiadomości. Znajdziemy za to prosty, intuicyjny i przyjemny dla oka interfejs. Oraz co najbardziej ważne jest w tym programie- niesamowita szybkość. Wiadomość jest bowiem wyświetlana w tej samej sekundzie, której nadchodzi, więc wszelka korespondencja przez ten program pocztowy jest czysta przyjemnością. Program umożliwia przeglądanie wiadomości i oznaczanie ich gwiazdką, co zdaniem twórców jest wystarczające do codziennego używania poczty elektronicznej. Sparrow dla Mac OS X jest jednak ciągle rozwijany I dzięki specjalnej wtyczce każdy może się podzielić z suportem swoimi przemyśleniami I powiedzieć czego jeszcze brakuje. Klient był traktowany początkowo jako produkt poboczny, jednak gdy w ciągu 3 dni zainteresowało się nim 42000 zaczęto myśleć o nim na poważnie.Link1 | Link2 | Link3