Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:08:47 The Bat! Professional Edition dla Windows

The BAT! Jest naprawdę interesującym klientem pocztowym dla wszystkich tych, którzy potrzebują narzędzia do filtrowania i korzystania z poczty.

The BAT! Jest naprawdę interesującym klientem pocztowym dla wszystkich tych, którzy potrzebują narzędzia do filtrowania i korzystania z poczty. Klient ten, pomimo że jest płatny, ma bardzo wiele zwolenników i liczba wykupywanych licencji wciąż wzrasta, co niewątpliwie świadczy o niezwykłym zaawansowaniu technologicznym programu i przyjaznym interfejsie. Nie bez znaczenia jest też niezwykle zaawansowana funkcja filtrowania wiadomości, która pozwala na sformułowanie mnogiej ilości różnorakich reguł. Ponadto program jest bardzo przejrzysty i umożliwia multum czynności przy wysyłaniu emaili, takich jak np. edytor html. Ponadto warto wspomnieć, iż program jest w Polskiej wersji językowej, co dodatkowo ułatwia nam wszystkim korzystanie z niego. Zaś Polska strona programu jest wykonana niewiarygodnie dobrze i umożliwia nie tylko obejrzenie recenzji produktu i zakupienie go, ale także zamieszczone jest tam wiele przykładów i podpowiedzi dotyczących użytkowania programu, co z pewnością każdy doceni.Link1 | Link2 | Link3