Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:21:43 WordPerfect Mail 2 dla Windows

WordPerfect Mail 2 dla Windows jest niezwykle interesujący program pocztowy firmy, Corel, którą znamy z pakietu biurowego WordPerfect Office Suite czy też graficznego CorelDRAW Graphics Suite.

WordPerfect Mail 2 dla Windows jest niezwykle interesujący program pocztowy firmy, Corel, którą znamy z pakietu biurowego WordPerfect Office Suite czy też graficznego CorelDRAW Graphics Suite, będących inna możliwością dla korzystających programów Microsoft Office i Eudora. WordPerfect Mail 2 dla Windows obsługuje najbardziej znane protokoły pocztowe POP3 oraz IMAP, a także udostępnia zaawansowane funkcje pracy grupowej, które nie wymagają rozmaitych rozwiązań serwerowych. Program posiada funkcje szybkiego wyszukiwania informacji, segregowania przychodzącej poczty oraz jej filtrowania i ochrony. WordPerfect Mail opracowano na bazie programu Bloomba od Stata Labs, a obecnie Yahoo!. Oczywiście pomimo wszelkich zalet, tak i w tym przypadku niestety nie obyło się bez wad, i tak należy wspomnieć o tym, iż program z Polską wersją językową sobie po prostu nie radzi, gubi ogonki (przy polskich znakach jak ą czy ę) i bywa, że się zawiesza. Mimo wszystko warto jednak spróbować pracować z WordPerfect Mail 2 dla Windows.Link1 | Link2 | Link3