Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:26:50 eM Client dla Windows

eM Client dla Windows jest z pewnością godny polecenia. Ten program przede wszystkim oferuje wsparcie dla technologii IMAP4 w trybie on-line jak i off-line, obsługę protokołów pocztowych SMTP/POP3 i szyfrowanych połączeń SSL.

eM Client dla Windows jest z pewnością godny polecenia. Ten program przede wszystkim oferuje wsparcie dla technologii IMAP4 w trybie on-line jak i off-line, obsługę protokołów pocztowych SMTP/POP3 i szyfrowanych połączeń SSL a także co równie ważne import danych (email i kontaktów) z innych programów pocztowych jak np. MS Outlook. Na tym oczywiście nie kończą się możliwości programu które są niezwykle wielkie, ponieważ oprócz tego program ten posiada kalendarz i listę rzeczy do zrobienia. Ponadto usługi te są w trakcie tworzenia synchronizacji z podobnymi możliwościami Gogle. Również tworzone są rozwiązania umożliwiające współpracę z MS Activesync, o czym zapominać również w dniu dzisiejszym nie możemy. Tak to się pokrótce przedstawia w przypadku tego świetnego programu mającego jeszcze lepsze widoki na przyszłość. No prawie zapomniałbym wspomnieć, iż program ten ponadto synchronizuje się ze Skype oraz umożliwia obsługę widżetów, co z pewnością będzie przydatne przy codziennej pracy z programem.Link1 | Link2 | Link3