Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:26:04 i.Scribe dla Windows

i.Scribe dla Windows jest z pewnością świetnym programem dla wszystkich tych, którzy potrzebują lekkie i funkcjonalne narzędzie.

i.Scribe dla Windows jest z pewnością świetnym programem dla wszystkich tych, którzy potrzebują lekkie i funkcjonalne narzędzie. Jest to bezpłatna wersja komercyjnego InScribe, tak, więc w porównaniu do wersji płatnej ma kilka ograniczeń. Jednak nie są one tak złe, bo tak prawdę powiedziawszy jedyne, co może być przeszkoda w tej wersji to to, iż obsługuje tylko jedno konto pocztowe naraz. No, ale nie ma róży be kolców. Poza tym możemy wyliczać same zalety. Program jest bowiem przede wszystkim o wiele bardziej przejrzysty i lekki od wielu innych „ociężałych” braci./ Ponadto nie wymaga instalacji, więc możemy przy jego pomocy sprawdzić email na dowolnym stanowisku posiadającym dostęp do sieci. Ponadto oczywiście mamy możliwość importowania wiadomości z innych programów pocztowych i niezwykłą wydajność. Nie trzeba już chyba nawet mówić, że obsługuje wszystkie popularne protokoły pocztowe. Tak wiec podsumowując jest to lekki, funkcjonalny i przenośny program, który pozwoli nam sprawdzić pocztę kiedy chcemy i gdzie chcemy o ile mamy dostęp do Internetu.Link1 | Link2 | Link3