Bioinformatyka

Informatyka i biotechnologia spotykają się w nowej dyscyplinie nauki zwanej bioinformatyką, gdzie rozwój nie zależy wyłącznie od stosowania kolejnych technik laboratoryjnych, lecz jest oparty na wysoko zaawansowanych algorytmach obliczeniowych pożerających całkowicie moc współczesnych komputerów.

Publikacja

2011-04-01 01:37:45 ibisMail dla iPhone

ibisMail dla iPhone jest klientem pocztowym który de facto może być bardzo przydatny na co dzień. Jako ze jest to mobilny klient, ma tez kilka przystosowań mobilnych.

ibisMail dla iPhone jest klientem pocztowym który de facto może być bardzo przydatny na co dzień. Jako ze jest to mobilny klient, ma tez kilka przystosowań mobilnych. Przede wszystkim może działać w trybie Landscape. Ponadto obsługuje przychodzące załączniki w typowych rozszerzeniach jak doc czy jp. Nie można także zapomnieć o tym, ze umożliwia nam zarządzanie wieloma kontami pocztowymi oaz dowolne tworzenie folderów. Do każdego konta pocztowego możemy ustawić inny opis. Jedynym ograniczeniem jest 1000 wiadomości na jedno konto pocztowe. Cóż jeszcze powiedzieć o tym programie na telefony mobilne firmy Apple? Przede wszystkim warto wspomnieć jeszcze o przejrzystym, prostym i przyjemnym dla oka interfejsie, czy tez takiej drobnostce która ułatwia życie, jak przenoszenie listów do kosza przy pomocy jednego kliknięcia. Program posiada również kilka niedociągnięć, jednak jako że jest on jeszcze rozwijany, powinniśmy mieć nadzieję że przy okazji kolejnych „update’ów” zmieni się to i owo zostanie naprawione.Link1 | Link2 | Link3